fbpx
Kilka słów o

Kwiatach Pamięci

O nas

Kilka słów o Kwiatach Pamięci

Kwiaty otaczają nas przez całe życie. Są przy nas w chwilach radości i smutku. A w chwili, gdy ktoś umrze, wyrażają nasze uczucia. Piękno kwiatów, ich elegancja oraz możliwość odzwierciedlenia naszych uczuć sprawiają, że kwiaty wyśmienicie nadają się do ostatniego pożegnania kochanej osoby.

Kwiaty podkreślają uroczysty charakter tego smutnego dnia. Specjalizujemy się w dekoracjach florystycznych różnych wydarzeń – w tym pogrzebów. W odróżnieniu od tradycyjnych kwiaciarni nie jesteśmy skupieni na handlu detalicznym i możemy poświęcić 100% naszej uwagi, aby pomóc Państwu zaplanować i zaprojektować piękne dekoracje kwiatowe na uroczystości pogrzebowe. Niezależnie od tego, czy Klient planuje wielkie wydarzenie, czy skromny pogrzeb, możemy pomóc nadać tej uroczystości niezapomnianą oprawę, z doskonałym serwisem, niesamowitymi kwiatami, ze szczególną dbałością o szczegóły.

Przykładowa dekoracja urny

Na grób – nastrojowo

Warto zadbać o to aby na grobach bliskich było nastrojowo i pięknie, by dekoracje były pełne zadumy, by oddawały naszą tęsknotę i wzruszenie… By klimat tej chwili był wyjątkowy.

Zaganiani floryści rzadko proponują nowoczesne dekoracje grobów, bo te wymagają zwolnienia tempa i radykalnego zwrotu w toku myślenia. My lubimy eksperymentować, nie boimy się odważnych pomysłów. Wiemy, że wielu Klientów oczekuje od nas nowego podejścia do florystyki funeralnej.

Nasz zespół

Pracownia Kwiaty Pamięci to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży z pasją wykonujący swoją pracę.

Monika Dąbrowska
Florystka
Andrzej Dąbrowski
Menadżer
"Wieniec był najpiękniejszy, to się nazywa oddać właściwie cześć i pamięć dla zmarłego bliskiego."
Krzysztof Ł.
Zadzwoń do nas

75 789 77 72

Adres

Florand, Bożejowice 1, 59-700 Bolesławiec

Nasz e-mail

biuro@florand.com.pl